Digjet makina në Xhafzotaj, ja dyshimet e para

Shqipëria

Digjet makina në Xhafzotaj, ja dyshimet e para

Më: 1 mars 2021 Në ora: 10:09
Foto ilustrim

Një makinë është djegur mëngjesin e sotëshm në Xhafzotaj.

Mjeti është në pronësi të shtetasit E. Ll., 44 vjeç, banues në Shijak

Njoftimi:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 01.03.2021, në orën 09:10, në Xhafzotaj, dyshohet si pasojë e një difekti teknik, ka marë flakë mjeti tip "Fiat", në pronësi të shtetasit E. Ll., 44 vjeç, banues në Shijak, Durrës, nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e  rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat