Tom Doshi, i pari në listën e Shkodrës dhe Tiranës

Shqipëria

Tom Doshi, i pari në listën e Shkodrës dhe Tiranës

Më: 9 mars 2021 Në ora: 00:31
Tom Doshi

Tom Doshi do të jetë i pari në listën e PSD-së në Shkodër dhe në Tiranë.

Lista që mban firmën e vetë Doshit si kryetar i Partisë SocialDemokrate në vendin e dytë në Shkodër do të ketë Gledis Celikun, ndërsa në Tiranë Gertjan Dedën.

Tom Doshi është përmendur nga ambasadorja amerikane, Yuri Kim, e cila në një postim në Twitter disa ditë më parë tha se ka marrë garancitë nga Rama që nuk do ta përfshijë Doshin në asnjë qeveri të tij.

Ja dokumenti:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat