Valbona vishet me të bardha për Pashkë, borë edhe në Has

Shqipëria

Valbona vishet me të bardha për Pashkë, borë edhe në Has

Më: 4 prill 2021 Në ora: 09:21
Valbona

Ulja e temperaturave ka rikthyer këtë të dielë reshjet e shiut në pjesën më të madhe të territorit të vendit.

Ndërsa në veri dhe verilindje reshjet e borës.

Pika turistike e Valbonës në Tropojë u zgjua mëngjesin e kësaj të dielë e veshur me mantelin e bardhë.

E njëjta situatë edhe në has por në sasi më të paktë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat