E moshuara i ngatërron emrin Ramës në Elbasan: U Basha!

Shqipëria

E moshuara i ngatërron emrin Ramës në Elbasan: U Basha!

Më: 12 prill 2021 Në ora: 17:31
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka ndjekur ditën e sotme nga afër procesin e vaksinimit në Elbasan.

Teksa të moshuarit po merrnin vaksinën kundër Covid-19, njëra prej tyre i ka ngatërruar emrin Kryeministrit me atë të Kryedemokratit Lulzim Basha.

“U Basha”, dëgjohet duke thënë e moshuara, por kryeministri mesa duket nuk e ka dëgjuar dhe i ka thënë vetëm me shëndet.

Rama: Me shëndet!

E moshuara: Rrofsh ti që na bëre me vaksinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat