Tiranë/ Qytetari kërcënon se do të vetëvritet duke u hedhur nga një lartësi

Shqipëria

Tiranë/ Qytetari kërcënon se do të vetëvritet duke u hedhur nga një lartësi

Më: 12 maj 2021 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Një person po tenton vetëvrasjen duke kërcënuar se do të hidhet nga një lartësi e konsiderueshme. Ngjarja është duke ndodhur në qendër të Tiranës.

Ngjarja është duke ndodhur në qendër të Tiranës dhe personi në fjalë është ngjitur në ndërtesën e “Muzeut Kombëtar”.

Ne vendin e ngjarjes kanë shkuar ambulanca, zjarrfikësja dhe policia, që është duke negociuar me personin që kërcënon vetëvrasjen.

Informacion paraprak

Rreth orës 09:30, Salla operative ka marrë njoftim se në Qendër, tek “Muzeu Kombëtar i Tiranës” shtetasi A. J., po tenton të hidhet nga lartësia e një ndërtese aty në afërsi.

Menjeherë në vendngjarje kanë shkuar sherbimet e Policisë të cilit po negociojnë me shtetasin A. J., për zbritjen e tij.

Gjithashtu në vendngjarja janë sherbimet e ambulancës dhe zjarrfikses.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat