Del fotoja/ Kishte rolin e transportuesit, ky është polici që u kap me 1 kg kokainë

Shqipëria

Del fotoja/ Kishte rolin e transportuesit, ky është polici që u kap me 1 kg kokainë

Më: 14 maj 2021 Në ora: 20:48
Xhulio Liçi

Personi që shihni në foton është efektivi i forcave speciale RENEA, Xhulio Liçi, i cili u arrestua sot pasi u kap me 1 kg kokainë.

Siç shihet edhe nga fotoja, duket se efektivi është në një palestër duke u stërvitur.

Policia ka zhvilluar hetime prej disa javësh deri në operacionin e sotëm që çoi në sekuestrimin e 1 kg kokainë dhe arrestimin nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat.

Ai kishte rolin e transportuesit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat