E rëndë në Berat/ Gruaja gjendet e vetëvarur në banesë

Shqipëria

E rëndë në Berat/ Gruaja gjendet e vetëvarur në banesë

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 11:14
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është shënuar në lagjen Kala të Beratit, mëngjesin e sotëm.

Policia njofton se një e moshuar është gjetur e vetëvarur në banesë nga fqinjët dhe pa shenja jete.

Raportohet se nga këqyrja paraprake nuk evidentohen shenja dhune, ndërsa grupi hetimor është duke punuar për zbardhjen e ngjarjes.

“Më datë 16.06.2021, rreth orës 10:15, në lagjen “Kala”, Berat, është gjetur e vetëvarur​ në banesë nga fqinjët, pa shenja jete shtetasja N.P., 76 vjeçe. Nga kqyrja paraprake nuk evidentohen shenja dhune”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat