Rama i shkon në shtëpi Nicolas Sarkozy

Shqipëria

Rama i shkon në shtëpi Nicolas Sarkozy

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 19:46
Rama i shkon në shtëpi Nicolas Sarkozy

Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës së tij në Francë duket se ka zhvilluar një vizitë në shtëpinë e presidentin Nicolas Sarkozy.

Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook shkruan se ka shkuar dhe takuar në shtëpinë e tij në Paris Sarkozy.

Ndër të tjera në postimin e tij ai thekson se është privilegj që të konsultohet me të për sfidat e Shqipërisë dhe të gjithë rajonit në BE.

Postimi:

Me një mik special në shtëpinë e tij në Paris, presidentin Nicolas Sarkozy, me të cilin kam privilegjin të këshillohem për sfidat e Shqipërisë dhe rajonit tonë, në rrugën e zhvillimit ekonomik e social, e të integrimit europian

Image
Rama i shkon në shtëpi Nicolas Sarkozy
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat