Shoferi humb kontrollin/ Makina përfundon në pikën e karburantit, plagosen dy persona

Shqipëria

Shoferi humb kontrollin/ Makina përfundon në pikën e karburantit, plagosen dy persona

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 09:23
Foto ilustrim

Një automjet ka humbur kontrollin në aksin rrugor Lezhë-Milot duke u përplasur me një pikë karburanti.

Raportohet se për pasojë janë plagosur dy persona.

Ngjarja ka ndodhur pranë ishull Shëngjinit.

Të dëmtuar mbetën dy të rinj, njëri në gjendje më të rëndë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat