Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e shtunë

Shqipëria

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e shtunë

Më: 17 korrik 2021 Në ora: 00:21
Foto ilustrim

Kjo fundjavë do të karakterizohet nga hyrja e masave të paqendrueshme.

Dita e shtunë do të ketë mot me kthjellime e vranësira në zhvillim.

Gjatë orëve të mesditës në zonat malore e pjesërisht në ato kodrinore do të ketë reshje shiu. Këto do të jenë në afate të shkurtra kohore dhe ne formën e shtrëngatave.

Në ekstreme të izoluara malore nuk do të mungojnë dhe rrufetë me bresher.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat