Ushtroi dhunë fizike ndaj gjyshes së tij, vihet në pranga 30-vjeçari

Shqipëria

Ushtroi dhunë fizike ndaj gjyshes së tij, vihet në pranga 30-vjeçari

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 16:20
Foto ilustrim

Ushtroi dhunë fizike e psikologjike ndaj gjyshes së tij, arrestohet një 30-vjeçar në Klos.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mat u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit D. D., 30 vjeç, banues në Klos, pasi në banesën e tij ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Materialet procedurale në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat