Sali Berisha publikon videon e Edi Ramës dhe bashkëpuntorëve të tij...

Shqipëria

Sali Berisha publikon videon e Edi Ramës dhe bashkëpuntorëve të tij...

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 14:58
Sali Berisha dhe Edi Rama

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video të shkurtër në faqen e tij në facebook ku tregohet e verteta mbi qeverisjen e Edi Ramës dhe pasurimin e bashkëpuntorëve të tij.

“E pranon vetë”,  shkruan ish-kryeministri në një frazë të shkurtër që shoqëon videon.

“Peshku qelbet nga koka”, deklaronte në një intervistë kreu i qeverisë.

Ndërkohë që në videon e shperndarë janë përfshirë disa nga bashkëpunëtorët me të afërt të Ramës të akuzuar shumë herë nga opozita për abuzime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat