Rama në SHBA, viziton akademinë ushtarake

Shqipëria

Rama në SHBA, viziton akademinë ushtarake

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 08:31
Edi Rama

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, e ka vizituar akademinë ushtarake të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Rama ka qëndruar në “West Point”.

Ai tha se aty ka pasur një mikpritje speciale.

"MIRËMËNGJES

dhe me një moment të veçantë të mikpritjes speciale në West Point, ju uroj një ditë të mbarë", ka shkruar Rama në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat