Makina përplaset me motorin, 2 të plagosur në Berat

Shqipëria

Makina përplaset me motorin, 2 të plagosur në Berat

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 12:21
Foto ilustrim

Dejtuesi dhe pasagjeri i një motori janë plagosur paraditen e sotme në Kuçovë, pasi u përplasën nga një “Golf”.

Njoftimi i policisë:

“Sot , rreth orës 10:15, në vendin e quajtur Rrethrrotullimi Kuçovë shtetasi A.V, duke drejtuar mjetin tip Golf është përplasur me një motoçiklet. Për pasojë janë dëmtuar shoferi i motoçikletës dhe pasagjeri, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Berat jashtë rrezikut për jetën“, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat