E rëndë/ Plagoset me armë zjarri një vajzë

Shqipëria

E rëndë/ Plagoset me armë zjarri një vajzë

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 12:37
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Një djalë ka plagosur me armë zjarri një vajzë pranë poliklinikës.

Vajza është drëguar menjëherë në spital.

Sipas asaj që raportohet në media, fatmirësisht vajza është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë autori është kapur pak minuta pas ngjarjes dhe shoqëruar nga forcat e policisë. Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e plagosjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat