Shëngjin, një grua afgane plagos me thikë bashkatdhetarin

Shqipëria

Shëngjin, një grua afgane plagos me thikë bashkatdhetarin

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 13:24
Ilustrim

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në qytetin e Shëngjinit pak minuta më parë.

Një grua afgane ka sulmuar me thikë një shtetas tjetër afgan.

Burime bëjnë me dije se viktima është dërguar në spitalin rajonal të Lezhës.

Nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore dhe as rrethanat e kësaj ngjarjeje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat