Berisha mbledh demokratët shqiptarë në SHBA

Shqipëria

Berisha mbledh demokratët shqiptarë në SHBA

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 22:17
Berisha mbledh demokratët shqiptarë në SHBA

Sali Berisha vazhdon te shfrytezoje cdo hapesire qe e lidh me grupe te ndryshme demokratet.

Vec forumeve te PD ne Shqiperi dhe takimeve me bazën, lideri historik i PD , ka vendosur te organizoje nje takim edhe me demokratet e diaspores.

Vete Berisha ka njoftuar nje takim te dielen e 5 dhjetorit me demokratet e disa shteteve te SHBA.

Sigurisht nje takim qe ai do ta zhvilloje online pasi ai eshte shpallur non-grata nga Departamenti i Shtetit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat