Aksident në Elbasan, disa persona të lënduar

Shqipëria

Aksident në Elbasan, disa persona të lënduar

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 21:08
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Elbasan.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit ndërsa për pasojë disa persona kanë mbetur të lënduar.

Dy autoambulanca janë duke i transmetuar të lënduarit në drejtim të spitalit.

Dyshohet që shkak për aksidentin të jetë bërë lagështia në rrugë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat