Spahiu publikon foton e Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Shqipëria

Spahiu publikon foton e Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 09:32
Kreshnik Spahiu

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i shoqëruar nga deputetë dhe përfaqësues të tjerë të Partisë Demokratike ka zhvilluar ditën e djeshme homazhe për Ditën e Pavarësisë dhe të Çlirimit në monumentin “Nënë Shqipëri”.

Krah tij gjatë homazheve kanë qenë Gazment Bardhi dhe Enkelejd Alibeaj.

Lidhur me këtë juristi ka bërë një reagim ironik në rrjetet sociale.

Teksa publikon foton e të treve shkruan: “varreza me të vdekurit”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat