Dëborë dhe ulje të temperaturave, parashikimi i motit për sot

Shqipëria

Dëborë dhe ulje të temperaturave, parashikimi i motit për sot

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 07:08
Foto ilustrim

Ditën e martë, reshjet e borës me intensitet të ulët deri mesatar do zbresin në lartësinë 400-500 metra në veri-verilindje.

Dhe në lartësin mbi 600-700 metra në pjesën tjetër të vendit.

Gradualisht, në mesditë reshjet e shiut dhe të borës do të ndërpriten në pjesën më të madhe të vendit.

Duke mbetur prezente deri në orët e mbrëmjes në jug.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat