“Erdhi sërish koha...”, Spartak Ngjela bën postimin e pazakontë

Shqipëria

“Erdhi sërish koha...”, Spartak Ngjela bën postimin e pazakontë

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 15:05
Spartak Ngjela

Avokat Spartak Ngjela ka bërë sot një postim ndryshe në rrjetet sociale.

Ndërsa zakonisht jemi mësuar që ta shohim Ngjelën me analizat politike, kësaj radhe avokati ka vendosur të publikojë një foto të vetën përmes së cilës na tregon se ndodhet në Gjirokastër.

“Erdhi sërish koha që të përfitosh kënaqësinë e zjarrit...

Image

Në Gjirokastër, 1 dhjetor 2021.”, shkruan Ngjela.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat