Konflikt babë e bir në Himarë, i pret dritat të atit

Shqipëria

Konflikt babë e bir në Himarë, i pret dritat të atit

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 11:23
Foto ilustrim

Një 31-vjeçar është proceduar nga policia në Himarë për shkatërrim prone.

 Ai i ka dëmtuar linjën e furnizimit me energji elektrike banesës së babait të tij.

Sipas burimeve zyrtare, specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Himarë proceduan penalisht për veprën penale “Shkatërrimi i pronës”, shtetasin D. Gj., 31 vjeç, banues në fshatin Borsh-Himarë.

Kjo pasi ka bërë kallëzim babai i tij, shtetasi D. Gj., 63 vjeç, banues në Tiranë, se i ka dëmtuar linjën e furnizimit me energji elektrike të banesës që ka në fshatin Borsh-Himarë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat