Gjendet e mbytur një grua në lumin Osum në Berat

Shqipëria

Gjendet e mbytur një grua në lumin Osum në Berat

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 10:04
Foto ilustrim

Trupi i pajetë i një të moshuare është gjetur në lumin Osum të Beratit mëngjesin e sotëm.

Sipas njoftimit të bërë nga policia mësohet se rreth orës 09:00, në lumin Osum është gjetur e mbytur një shtetase, identiteti i së cilës nuk dihet ende, rreth 70 vjeçe.

Shërbimet e policisë së bashku me shërbimet e zjarrëfikses kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit të pa jetë nga lumi.

Ende nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes së rëndë, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e viktimës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat