Moti i keq/ Ja të dhënat e fundit për nivelin e lumit Vjosa

Shqipëria

Moti i keq/ Ja të dhënat e fundit për nivelin e lumit Vjosa

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 11:36
Lumi Vjosa

Pas reshjeve me intensitet mesatar dhe të lartë, të rëna në të gjithë vendin, sot ju informojmë në lidhje me nivelin e lumit Vjosa .

 Pèrmeti  06.12.2021

Ora 08:00 ska info

Ora 14:00 niveli ishte 2.3 m

Ora 18:00 niveli ishte  2.7 m

Dt 07.12.2021

Ora 08:00 niveli ishte 3.1 m

Tendenc ne renie

 

Memaliaj 06.12.2021

Ora 08:00 niveli ishte 2.0  m

Ora 14:00 niveli ishte 2.2  m

Ora 18:00 niveli ishte 3.0 m

Dt 07.12.21

Ora 08:00 niveli ishte 4.0 m

Tendence ne renie

 

Ura e Mifolit 06.12.2021

Ora 08:00 niveli ishte 4.2 m

Ora 14:00 niveli ishte 4.4m

Ora 18:00 niveli ishte 4.5 m

Dt 07.12.2021

Ora 08:00 niveli ishte 5.6 m

Tendenc ritje e lehte pa problematik

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat