Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, vdes një grua

Shqipëria

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, vdes një grua

Më: 15 janar 2022 Në ora: 12:08
Ilustrim

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Rrugën e Kombit.

Mësohet se ka humbur jetën një grua dhe janë plagosur dy të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Fushë Milot-Rrëshen në afërsi të Milotit.

Si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë Gjelina Lleshi, 65 vjeçe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat