Rrahu nënën, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë

Shqipëria

Rrahu nënën, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë

Më: 17 janar 2022 Në ora: 11:17
Foto ilustrim

Një 20-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës.

Pasi sipas njoftimit të bluve ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.

"Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit M. F., 20 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij."

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat