Vdes 32-vjeçari shqiptar, dje ishte vaksinuar me “Pfizer”

Shqipëria

Vdes 32-vjeçari shqiptar, dje ishte vaksinuar me “Pfizer”

Më: 19 janar 2022 Në ora: 22:18
Erind Shuteriqi

Një 32-vjeçar nga Elbasani ka humbur jetën ditën e sotme.

Sipas “FaxNews” Erind Shuteriqi ka ndërruar jetë, ndërkohë që ende nuk dihet shkaku.

32-vjeçari ditën e djeshme kishte marrë dozën e vaksinës “Pfizer”, për tú mbrojtur nga Covid.

Sipas informacioneve paraprake i riu mësohet se nuk  vuante nga sëmundje të tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat