Artan Hoxha bën komentin ‘e hidhur’ për Ilir Metën

Shqipëria

Artan Hoxha bën komentin ‘e hidhur’ për Ilir Metën

Më: 20 janar 2022 Në ora: 19:58
Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamjet, ku shfaqet në parcelat e mbushura me kanabis. Ky postim i Hoxhës ka marrë shumë reagime, ku mes përgjigjeve gazetari ka thumbuar edhe presidentin Meta.  

“Tashti çunat duhet me ba kujdes se pritet ftohte andej nga ju, ishalla spo ban dame!”, i ka shkruar një qytatar.

“Rri i qete, eshte heret shume, çunat fillojne pune pasi festojne Sulltan Nevruzin”, ia kthen Hoxha.

“Ruhu se do te zeri!”, i shkruan një tjetër. Ndërsa gazetari i përgjigjet:  “Une kam dhene prova qe e mbaj, nuk jam si presidenti qe del spate te Fevzo”.

Me këtë koment, Hoxha nënkupton se presindenti ka qenë në gjendje të dehur para se të jepte intervistën në Opinion.

Image
Komentet mes tyre
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat