Rama publikon pamjet mahnitëse nga pika turistike e Dardhës

Shqipëria

Rama publikon pamjet mahnitëse nga pika turistike e Dardhës

Më: 23 janar 2022 Në ora: 08:14
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama  këtë të diel e ka nisur me një video nga pika turistike e Dardhës.

Nga Pamjet shihet sesi dhe pse në ditë të ftohta Dardha mbetet një ndër destinacionet turistike më të preferuara nga qytetarët.

Kreu i qeverisë përmes kësaj video uron një fundjavë të mbarë për të gjithë.

"MIRËMËNGJES 😊

nga Dardha😍”, shkruan Rama.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat