Meta poston foton dhe uron: Një të diel të bukur

Shqipëria

Meta poston foton dhe uron: Një të diel të bukur

Më: 23 janar 2022 Në ora: 12:34
Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta duket se ka zgjedhur ta kalojë fundjavën në Shkodër, pas vizitës së tij në Korçë.

Prej andej, Meta ka shpërndarë një fotografi, teksa uron shqiptarët.

Postimi:

“Nga ku bashkohen Buna dhe Drini, ju uroj një të diel të bukur dhe të bashkuar me familjen tuaj!”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat