Duka, pas shpërthimit në shtëpi: “E ka dëgjuar gjithë Durrësi, uroj të jetë rastësi”

Shqipëria

Duka, pas shpërthimit në shtëpi: “E ka dëgjuar gjithë Durrësi, uroj të jetë rastësi”

Më: 25 janar 2022 Në ora: 07:11
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka dha një deklaratë të shkurtër për mediat për mediat, pasi një sasi lënde shpërthyese iu vendos në derën e banesës së tij mbrëmjen e së hënës.

“E ka dëgjuar i gjithë Durrësi, vunë dinamit te dera e shtpisë. Në banesë ishin djali dhe gruaja, une sapo erdha. Nuk e di, uroj të jetë rastësi”, – tha Duka

Fatmirësisht, nuk ka dëmtime në njerëz, porta është goxha larg nga banesa.

Kamerat e hyrjes i kanë filmimet, duket një njeri me kapuç që afrohet te porta dhe vë dinamitin te makinzmi që hap dhe mbyll portën”, – ka shtuar presidenti i FSHF-së për mediat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat