Arrestohet personi që vuri tritolin tek shtëpia e Dukës

Shqipëria

Arrestohet personi që vuri tritolin tek shtëpia e Dukës

Më: 25 janar 2022 Në ora: 22:46
Armand Duka

Është arrestuar nga policia, shtetasi Arlen Hasanaj, i cili me lëndë plasëse dje në mbrëmje shkatërroi derën e shtëpisë së presidentit të FSHF-së Armand Duka

Mësohet se ai nuk është një person me precedent të mëparshëm penal.

Policia ka ndjekur kamerat e sigurisë së lagjes por edhe bizneseve dhe më pas është bërë e mundur dhe identiteti i autorit.

Një ditë më parë rreth orës 22:20 ka ndodhur një shpërthim i fortë në oborrin e banesës së Dukës.

Brenda shtëpisë ndodhej bashkëshortja dhe djali i Dukës, ndërkohë ky i fundit shkoi në banesë vetëm pasi mori vesh për ngjarjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat