Përfundon mbikalimi i rrugës së aeroportit të Kukësit

Shqipëria

Përfundon mbikalimi i rrugës së aeroportit të Kukësit

Më: 6 shkurt 2022 Në ora: 09:10
Mbikalimi i rrugës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, prezantoi punimet e përfunduara të mbikalimit të rrugës së aeroportit të Kukësit.

Shefi i ekzekutivit shqiptar u shpreh se rruga është gati për flukset që do të sjellë së shpejti programi i fluturimeve të kontraktuara.

Postimi:

“Mirëmëngjes dhe me mbikalimin e përfunduar të rrugës së aeroportit të Kukësit, gati për flukset që do të sjellë së shpejti programi i fluturimeve të kontraktuara tanimë, ju uroj një të diel të paqtë”, shkroi Rama. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat