Merr flakë në ecje e sipër automjeti tek Liqeni i Thatë

Shqipëria

Merr flakë në ecje e sipër automjeti tek Liqeni i Thatë

Më: 4 prill 2022 Në ora: 11:11
Foto ilustrim

Një automjet është përfshirë nga flakët në lëvizje e sipër paraditën e sotme në afrësi të Liqenit të Thatë.

Policia raporton se është djegur pjesërisht mjeti me drejtues shtetasin me inicialet E.A dhe paraprakisht dyshohet që zjarri ka rënë i pasojë e një defekti ne automjet.

Bëhet me dije se drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat