Yuri Kim nuk i ndahet Kuvendit, sot takon Taulant Ballën

Shqipëria

Yuri Kim nuk i ndahet Kuvendit, sot takon Taulant Ballën

Më: 6 prill 2022 Në ora: 13:54
Yuri Kim dhe Taulant Balla

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka mbërritur për të tretën ditë radhazi në kryesinë e Kuvendit të Shqipërisë.

Ambasadorja po zhvillon një takim me kreun e grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla.

Dy ditë më parë Kim zhvilloi takim me kryetaren e Kuvendit Lindita Nikolla ndërsa dje u takua me kreun e grupit parlamentar të PD Enkelejd Alibeaj, të cilin e njohu edhe si kryetar të PD-së, çka prodhoi zhurmë të madhe.

Kjo është seria e takimeve që ambasadorja Kim është duke i zhvilluar gjat ditës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat