Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet trafiku

Shqipëria

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet trafiku

Më: 10 prill 2022 Në ora: 13:26
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet trafiku

Një aksident rrugor në autostradën Tiranë-Durrës ka shkaktuar trafik të rënduar të mjeteve.

Si pasojë e aksidentit  ka mbetur i plagosur një person, jashtë rrezikut për jetën.

Shkak dyshohet se është bërë shpejtësia e lartë dhe lagështira në rrugë.

Prej 30 minutash autostrada është e bllokuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat