Prokuroria kërkon arrestimin e 3 zyrtarëve në Bashkinë e Elbasanit

Shqipëria

Prokuroria kërkon arrestimin e 3 zyrtarëve në Bashkinë e Elbasanit

Më: 16 prill 2022 Në ora: 19:47
Foto ilustrim

Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar arrestimin e tre zyrtarëve të zyrës së Ubranistikës në këtë qytet.

Po ashtu arrest është kërkuar edhe për një biznesmen.

Dhe një qytetar që dyshohet se sëbashku kanë ndërtuar pa leje përkatës.

Ndërkohë gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë detyrim paraqitje për tre specialistët e zyrës së Ubranistikës në Bashkinë e Elbasanit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat