Aksidenti me vdekje në Shkozë, arrestohet shoferi i urbanit

Shqipëria

Aksidenti me vdekje në Shkozë, arrestohet shoferi i urbanit

Më: 25 prill 2022 Në ora: 12:35
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar shoferin e autobusit të linjës së Shkozës i cili u përshi ditën e djeshme me një mototmjet.

Si pasojë e aksidentin ndërroi jetë në spital drejtuesi i motorit.

"H. T., 69 vjeç, banues në Tiranë, pasi në rrugën "Ali Shefqeti", duke drejtuar mjetin është përplasur me motomjetin me drejtues  shtetasin H. F., 63 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit, ka ndërruar jetë në spital", njofton policia.

Lajmi në përditësim...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat