Ndjekje si në filma ndaj një makine, automjeti i shpëton dy post-blloqeve

Shqipëria

Ndjekje si në filma ndaj një makine, automjeti i shpëton dy post-blloqeve

Më: 28 prill 2022 Në ora: 12:57
Foto ilustrim

Ndjekje si nëpër filma nga policia e Elbasanit ndaj një automjeti tip Opel.

Korespondenti i Panorama bën me dije se mjeti ka qenë duke ecur me shpejtësi në aksin Elbasan-Metalurgji ku i është bërë me shenjë që të ndalojë.

Edhe pse policia i është vënë nga pas, automjeti ka mundur t’i shpëtojë dy pikave të ngritura si nga policia e rendit ashtu dhe nga ajo Rrugore.

Mësohet se makina është nisur në drejtim të Tiranës dhe aktualisht është njoftuar policia e kryeqytetit për të vijuar ndjekjen e këtij mjeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat