Mike Pompeo, ish drejtori i CIA-s ndodhet në Tiranë, e mirëpresin Balla dhe Hyseni

Shqipëria

Mike Pompeo, ish drejtori i CIA-s ndodhet në Tiranë, e mirëpresin Balla dhe Hyseni

Më: 15 maj 2022 Në ora: 20:14
Pamje nga takimi

Ish Sekretari i Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, dhe ish drejtori i CIA-s ndodhet në Tiranë. Mikëpritës të tij janë kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe ish deputeti i PS-së, Alket Hyseni.

Kjo është hera e parë që ish drejtori i CIA-s Mike Pompeo ndodhet në Tiranë.

Përmes një postimi në facebook, ish deputeti i PS-së, ndau fotot e mikëpritjes së ish zyrtarit të lartë të SHBA-së.

"Sot patëm nderin të mikpresim në Tiranë, për herë të parë, Z. Mike Pompeo, Ish Sekretari i Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Ish Drejtori i CIA" shkruan Hyseni në facebook ndërsa e shoqëron dhe me dy foto.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat