U vra mbrëmjen e sotme në Durrës/ Kush është Arben Mërkuri dhe lidhja që kishte me “Rrumin e Shijakut”

Shqipëria

U vra mbrëmjen e sotme në Durrës/ Kush është Arben Mërkuri dhe lidhja që kishte me “Rrumin e Shijakut”

Më: 18 maj 2022 Në ora: 21:52
Foto ilustrim

Viktima e atentatit të mbrëmjes së sotme Arben Mërkuri, njihet si mik i Landi Muharremit (rrumi i shijakut).

Ata janë arrestuar në shtator 2016 së bashku me një person tjetër, si autorë të dyshuar të dhunimit të biznesmenit amerikano-libanez Faad Mitri.

Arben Mërkuri u vra mbrëmjen e sotme në afërsi të biznesit të tij dhe autorët ende të paidentifikuar dyshohet se janë larguar me një fouristradë tip ‘Benz’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat