Aksident në Lezhë/ Përplasen dy makina, një i plagosur rëndë

Shqipëria

Aksident në Lezhë/ Përplasen dy makina, një i plagosur rëndë

Më: 21 maj 2022 Në ora: 17:48
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në rrugën Balldre- Lezhë.

Dy automjete janë përplasur pranë një karburanti si pasojë e ndërprerjes se rrugës nga njëri prej automjeteve.Për pasojë një persona është plagosur rëndë.

Menjëherë është bërë i mundur transporti i të riut drejt spitalit të Lezhës.

Policia është nisur drejte vendngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat