Mbyllet procesi i votimit në Kukës dhe Bulqizë, nis numërimi

Shqipëria

Mbyllet procesi i votimit në Kukës dhe Bulqizë, nis numërimi

Më: 22 maj 2022 Në ora: 20:07
Ilustrim

Mbyllet procesi i votimit në Kukës dhe Bulqizë.

Ka nisur numerimi.

vijonn…

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat