Shpërthen bombula/ Flakët e zjarrit “përpijnë” banesën në Institut

Shqipëria

Shpërthen bombula/ Flakët e zjarrit “përpijnë” banesën në Institut

Më: 30 maj 2022 Në ora: 15:11
Foto ilustrim

Një zjarr i madh ka përfshirë katin e fundit të një banese tre katëshe në Institut.

Policia bën me dije se si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi, ka rënë zjarr në katin e fundit të një banese tre katëshe dhe ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat