E fundit/ Shpërthen në ecje makina në Sauk, lëndohet shoferi

Shqipëria

E fundit/ Shpërthen në ecje makina në Sauk, lëndohet shoferi

Më: 11 qershor 2022 Në ora: 14:09
Foto nga vendi i ngjarjes

Një automjet ka shpërthyer gjatë ecjes në aksin Sauk-Teg.

Nga shpërthimi ka mbetur I lënduar drejtuesi i mbjetit.

Nuk dihet ende shkaqet që e kanë çuar makinën në flakë. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet zjarrëfikëse dhe policia.

Drejtuesi i mjetit ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat