U përplas me betonieren në Tiranë, ndërron jetë në spital 40-vjeçari që drejtonte motorin

Shqipëria

U përplas me betonieren në Tiranë, ndërron jetë në spital 40-vjeçari që drejtonte motorin

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 17:50
Foto ilustrim

Ka ndërruar jetë në spital shoferi i motorit, 40 vjeçari i cili u përplas me betonieren në afërsi të TEG-ut.

Ngjarja ndodhi pasditen e sotme, 25 qershor, rreth orës 15:40.

E.T 40 vjeç duke drejtuar motomjetin e tij është përplasur me një mjet (betoniere) me drejtues shtetasin A. H., 41 vjeç.

40-vjeçari u dërgua menjëherë në spital, por nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Tiranë/Informacion shtesë

Në lidhje me informacionin paraprak të dhënë pak më parë se në afërsi të TEG-ut, shtetasi E. T., 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij është përplasur me një mjet (betoniere) me drejtues shtetasin A. H., 41 vjeç, ju informojmë se:

Si pasojë shtetasi E. T., drejtuesi i motomjetit, ka ndërruar jetë në spital.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat