Gjendet i vetëvarur 62-vjeçari në Sarandë

Shqipëria

Gjendet i vetëvarur 62-vjeçari në Sarandë

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 15:43
Foto ilustrim

Një 62-vjeçar është gjetur i vetëvarur në një shtyllë në fshatin Vrrine në Sarandë.

“Sot, rreth orës 14:50 , në fshatin Vrrine, është gjetur  i vetëvarur, në një shtyllë shtetasi K. G., 62 vjeç, banues në Sarandë.

Nga këqyrja paraprake  e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune”, sipas njoftimit.

Sipas policisë, grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat