Vetëm me 200 lekë në xhep, SPAK “shkund” ish-kryebashkiakun e Dibrës

Shqipëria

Vetëm me 200 lekë në xhep, SPAK “shkund” ish-kryebashkiakun e Dibrës

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 17:38
Muharrem Rama

Ish-kryebashkiaku i Dibrës, Muharrem Rama, është thirrur ditën e sotme në SPAK. 

Së fundmi gazetarja Anila Hoxha, ka publikuar një foto nga momenti kur ish-kryebashkiaku del nga SPAK, dhe në nga xhepat i del një 200 lekësh i ri.

Ish-kryetari i Bashkise se Dibres, ishte aq i emocionuar kur po hynte ne prokurori sa dhe 2 mije lekeshja qe kishte ne xhep deshi te dale nga astari,-shkruan Anila Hoxha.

Mesa duket takimi mes Ramës dhe prokurorëve të SPAK nuk ka shkuar dhe aq mirë, këtë e vërtetojnë fotot e shkrepura jashtë ambienteve të prokurorisë së Posaçme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat