Një tjetër 66-vjeçar mbytet në plazhin e Kavajës

Shqipëria

Një tjetër 66-vjeçar mbytet në plazhin e Kavajës

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 18:00
Foto ilustrim

Kavajë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 17:40, shtetasi V. N., 66 vjeç, duke notuar në plazhin e Kavajës.

Dyshohet se është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat