Gjendet e vetëvarur 60-vjeçari në Cërrik

Shqipëria

Gjendet e vetëvarur 60-vjeçari në Cërrik

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 11:08
Foto ilustrim

Një 60-vjeçar është gjetur i vetëvarur në fshatin Dushk të Cërrikut.

Policia bën me dije se shtetasit S.M, nuk i janë gjetur shenja dhune. Mendohet se akti ekstrem është kryer në kushtet e gjendjes së rënduar psikologjike.

Po vijohet më tej me hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat